Neljal laval toimusid lisaks mõjukatele ettekannetele praktilised töötoad, arutelud ja paneeldiskussioonid. Kohapeal oli võimalik uudistada ka suurel EXPO-alal, kus oma tegemisi jagasid ligikaudu 40 ettevõtet. Lisaks toimus avapäeva õhtul meelelahutuslik Impact Sound, kus astus üles tuntud muusik Tom Walsberg.

Üks tänavuse aasta nimekamaid esinejaid oli Soome toidu- ja kohviimpeeriumi Pauligi tegevjuht Rolf Ladau. “Kahtlemata on jätkusuutlikkus oluline ja seksikas,“ vastas Ladau ürituse põhisõnumist inspireeritud küsimusele “Kas jätkusuutlikkus on seksikas?“ “Jätkusuutlikkus on teema, millega me kõik peame tegelema. Selle eesmärk on tagada, et meie planeet antakse järgmistele põlvkondadele üle paremas olukorras kui praegu,“ lisas ta.

Impact Day 2023, Baltikumi esimene süsiniku jalajälge kompenseeriv festival, tõi kokku huvilised, kes soovivad jätkusuutlikkust senisest paremini mõista ja mõjuloojad, kes harisid kuulajaid-vaatajaid igapäevaste jätkusuutlikumate valikute tegemise osas. Lisaks olid kohal vastutustundlikud ettevõtjad, investorid ning avaliku sektori esindajad.

2024. aastal tuleb Impact Day juba kolmepäevane, toimudes kuupäevadel 10.-12. oktoober.

Rohkem infot ürituse kohta: impactday.eu