Sisuturundus
Sisuturundus

Sel sajandivahetusel hakkas Fontes enda klientidele pakkuma arengunõustamise teenust. Seda telliti siis, kui organisatsioonis tekkis mure kellegi juhi soorituse pärast või sooviti kiirendada uue juhi juhirollis kohanemist.

Tiiu Allikvee, Fontese mentorluse valdkonna juht
Algab Enefit Greeni aktsiate esmane avalik pakkumine (46)
Investoritele garanteeritud 1000 aktsiat

Eesti Energia taastuvenergia tütarettevõte Enefit Green kuulutas täna välja kuni 14. oktoobrini kestva aktsiate pakkumise. Aktsiate hinnavahemik on 2,45 eurot kuni 3,15 eurot.

Birgit Maranik
Mari-Liis Kell: linlane, oled sa tulevikus ekstreemseteks üleujutusteks valmis? (45)
Soovitused omavalitsustele, kuidas kliimaohtusid leevendada ja vältida

Inimtegevusest tingitud ülemaailmne kliima soojenemine on ka Eesti kliimat juba mõjutanud, suuremad muutused on aga alles veel ees. Ekstreemsete ilmastikunähtuste sagenemise mõju saab eriti tuntav olema linnades. Samas peituvad linnades ka kliimamuutustega kohanemise ja nende mõjude vähendamise lahe...

Mari-Liis Kell

Möödunud nädalal Riigikogus toimunud majandus- ja keskkonnakomisjoni ühisistungilt tuumaenergeetika teemadel jäi kõlama, et tegemist on perspektiivitu valdkonnaga, mida peaks riiklikult kindlasti rahastama.

Madis Vasser

Eesti kosmosevaldkonna idufirma Spaceit, mis pakub satelliidi juhtimise ning kosmose küberturbe rakendusi, kaasas 1 miljon eurot ettevõtte tegevuse laiendamiseks. Spaceiti investorid selles investeerimisvoorus olid Icebreaker.vc Soomest ning UG Investments Eestist.

Birgit Maranik