otse
otse
VAATA OTSE | Baltikumi suurim mõju ja jätkusuutlikkuse festival
VAATA OTSE | Baltikumi suurim mõju ja jätkusuutlikkuse festival (4)
ÜLEKANNE ETTEKANDEST kl 12.20 | Kuidas teha ühest eurost sada?

Raha määrab paljuski selle millised ettevõttes kasvavad ja millised mitte. Pangad pakuvad üha enam rohefonde ning ka investorid mõtlevad üha enam jätkusuutlikkusele. Kas enam on üldse kohta jätkusuutmatutele investeeringutele? Kuidas üldse investorina otsuseid teha, et jätkusuutlikke ettevõtteid toe...

Sisuturundus
Reet Aus: elame meeletu ületarbimise ajastul

Reet Aus ütleb enda kohta, et on moedisainer, kelle südameasjaks on moemaailma eetilisemaks muutmine ning taasväärtustatava moekeskkonna arendamine (tutvu ka Reeda brändiga reetaus.com). Baltikumi suurima mõju ja jätkusuutliku ettevõtluse festivali Impact Day tiimile antud intervjuus räägib Reet, mi...

AVIS ja KWOTA hakkavad ühiselt pakkuma autosõidust tekkinud süsinikujalajälje kompenseerimise lahendust Carbon Impact Hero. Teenust saavad alates oktoobrist kasutada kõik täisteenusliisingu kliendid Eestis, Lätis ja Leedus.

Kujutage ette, kui kogu Eestis toodetav toit oleks pakendatud biolagunevasse materjali. Jogurti lõpp läheb pahaks, viskad koos topsiga komposti ja järgmiseks kevadeks saab sellest põlluramm. Sellist biopolümeeri saaks teha Eestis kasvavast puidust. Nagu ka näiteks bioasfalti või kosmeetikat.

Mari Kartau

Milline võiks olla jätkusuutlik metsamajandamine ja kuidas puitu paremini väärindada? Selle üle arutlevad täna Viru Keemia Grupi korraldataval Keskkonnapäeva lõpupaneelil algusega kl 14.20 endised ja praegused ministrid, poliitikakujundajad, teadlased ja metsasektori esindajad.

Mari Kartau
Sisuturundus
Sisuturundus
Südamega ettevõtlus parema homse nimel

Eestis hakkab aina enam hoogu koguma südamega ettevõtlus: ettevõtlus, mille peamine eesmärk on lahendada mõnd ühis- või keskkondlikku probleemi. Märke südamega ettevõtlusest ehk sotsiaalsest ettevõtlusest leiab nii õpilasfirmadest kui ka Eesti suurima ettevõtlus konkursist Ajujahist. Miks ja kuidas ...

Merili Ginter, Impact Day peakorraldaja
Sisuturundus
Sisuturundus
Mis on kõne? Kus on kõne? Kus on kõne koht?

Telepaatia. Kas poleks äge kuulda teiste inimeste mõtteid otse nende peadest ilma, et nad neid sõnadesse peaksid panema? Kas poleks see väga mõjus, kui saaks ebatäiuslikud sõnad vahelt välja lõigata ja otse oma mõtte teiste inimeste pähe edastada? Mmm, ei.

Margo Loor, SpeakSmart

Kehra kogukond võitles edukalt oma metsa eest, ent RMK-lt vastava lubaduse saamine metsatukka saehamba puutest siiski ei päästnud.

Kristin Kontro
Sisuturundus
Sisuturundus
INTERAKTIIVNE GRAAFIK | 15 aastat mentorlust Eestis

Sel sajandivahetusel hakkas Fontes enda klientidele pakkuma arengunõustamise teenust. Seda telliti siis, kui organisatsioonis tekkis mure kellegi juhi soorituse pärast või sooviti kiirendada uue juhi juhirollis kohanemist.

Tiiu Allikvee, Fontese mentorluse valdkonna juht
Sisuturundus
Sisuturundus
Edukas rohepööre on meie kõigi vastutus

Rohepööre oleks pidanud toimuma eile, kuid täna vaatame jätkuvalt ringi ja küsime: "Kes peaksid olema selle eestvedajad?". Valitsus püüab reguleerida tootmist ja tarbimist, kuid kompleksses protsessiahelas leidub üha uusi auke. Ettevõtjad püüavad mõistatada, kes ja kui palju tegema peaks ja selget e...