Sisuturundus
Sisuturundus
Neli põhjust muretseda Eesti kliima soojenemise pärast

Viimase 60 aastaga on Eesti keskmine temperatuur kerkinud 1,2 kraadi võrra. Kui ületame 1,5 kraadi piirjoone, mis tõenäoliselt juhtub juba kümne aasta pärast, peame arvestama nelja meie kõigi igapäevaelu, sealhulgas tervist ja toidulauda, otseselt mõjutava riskiga.

Sisuturundus
Üleujutused on Eestiski võimalikud

Autod pea katuseni vees, majakraam tänavail hulpimas, inimesed ja loomad paatides… Telerist nähtud kauge uudispilt. Meie ju midagi niisugust kartma ei pea? Tegelikult tasub Eestiski mõelda, kuidas muutuvas kliimas võimaliku tulvaveega toime tulla.

Aastaaegade vaheldumine võib tuju mõjutada küll – vihmased ja pimedad sügisõhtud teevad paljudel meele mõruks, mõni jällegi ei salli suvist leitsakut. Mis on aga kliima- või ka ökoärevus ning kuidas see tervisele mõjub?

Maiken Mägi
Sisuturundus
Sisuturundus
Kliimaneutraalne ülikool on erakordne, aga mitte võimatu
Kliimaneutraalne ülikool on erakordne, aga mitte võimatu
TalTech 2035: sõbralik, nutikas ja kliimaneutraalne

Elame tarbimisühiskonnas, mis soodustab raiskamist ja ületarbimist, olgu siis tegemist energia, tekstiili, plastjäätmete või toiduga. Tõestatult inimtekkelise kliimasoojenemise valguses on meil võimalus ja vastutus seda muuta ning 2022. aasta sügisel tõstavad säästmiseks motivatsiooni ka energia hin...

Helen Sooväli-Sepping,