Kuidas on USA kliima teie lapsepõlvega võrreldes muutunud?
Oh jumal, kuna on valimiste-eelne päev, olen ma väga pinges. Iga kord, kui Valges Majas on vabariiklane, keskkonnakaitse osa kahaneb ja iga kord, kui Valges Majas on demokraat, keskkonnakaitse osa suureneb. Keskkonna seisukohast on asjad käinud pidevalt üles-alla. Praegu on USA-s väga imelik aeg. Minu 41 eluaasta jooksul ei ole olukord kunagi varem tundunud nii heitlik ja ebakindel. Loodan väga, et Joe Biden võidab presidendivalimised ja me saame hakata liikuma olukorra parandamise poole.

Aga mida tähendab planeedi tervisele see, kui Trump võidab?
See ei oleks hea. USA lahkub 4. novembril Pariisi kliimaleppest. Kui Biden võidab, liitume sellega jaanuaris uuesti. Aga kui võidab Trump, siis jäämegi välja. See tähendab, et kliima pärast võitlejad peavad nuputama, kuidas saavutada progressi ilma selle kokkuleppeta. Õnneks on USA-s väga palju inimesi, kes tõesti hoolivad kliimamuutuste aeglustamisest või peatamisest. Ka siis, kui Trumpist saab uuesti president, jätkavad nad kõik oma tööd selle nimel, et ära hoida kliima muutumise katastroofilisi tagajärgi.

Mida te ise pidevalt parema maailma heaks teete?
Minu arvates meeldib kütusefirmadele, kui me püüame lahendada kliimamuutusi omaette, püüdes olla paremad tarbijad ja jälgides pingsalt omaenda süsinikujalajälge. Muide, süsinikujalajälje leiutaski üks maailma suuremaid kütusefirmasid, et panna inimesed uskuma, nagu lasuks kliima soojenemise süü neil, mitte kütusefirmadel.