Päikesepaneelid on populaarne viis toota endale ise elektrit. Paljude plusside kõrval tuleb aga päikeseparkide rajamisel ette ootamatusi ja probleeme. Meil juhtus neid omajagu ja nende lahendamine tegi meele vahepeal päris mõruks.

Aveli Pärn,
Meelis Liis
KEVAD TULEB | On viimane hetk need suvelilleseemned mulda pista!
Kas katta seemned mullaga, millal pikeerida, kas näpistada latv ära?

Paljud tuntud lilled, mis meil rõdukastides ja amplites ilutsevad, vajavad pikka kasvuaega. Selleks tuleb osa seemneid mulda pista juba veebruaris või märtsis. Ülearu keeruline suvelilli seemnest kasvatada pole, aga mõnd olulist seika ei või kahe silma vahele jätta.

Marju Reitsak

Mulle on alati meeldinud kingitusi teha. Eriti lastele – nii enda kolmele kui ka sõprade omadele. Ma mõtlen kingid hoolega läbi ja armastan seda suurt rõõmutunnet, mis saaja kahest suurest silmast mulle vastu vaatab, kui pakist ilmub lagedale ihaldatud ese.

Elin Järvsaar

Toidu raiskamise vältimine on viimase aja kuumim teema, kuid paljud kipuvad sellega äärmustesse laskuma ning suures raiskamishirmus sööma ära ka need toidud, mis tegelikult on juba tervisele ohtlikud. Hallitus on selline pahalane, mida tihtipeale eriti kahjulikuks ei peeta — hallitanud koht lõigatak...

Mari Skuin

Vaid 24-aastane Kelly Kangur on üles ehitamas tõelist tulevikuäri ja jõudnud sellega ebatavaliselt kiiresti ka väga kaugele. Kelly ja tema elukaaslase Mart Salumäe välja töötatud söödav ja vees lahustuv kilepakend on pälvinud maailmas laialdaselt tähelepanu ning viinud Kelly ka ajakirja Forbes alla ...

Mari Skuin