Päikesepaneelid on populaarne viis toota endale ise elektrit. Paljude plusside kõrval tuleb aga päikeseparkide rajamisel ette ootamatusi ja probleeme. Meil juhtus neid omajagu ja nende lahendamine tegi meele vahepeal päris mõruks.

Aveli Pärn,
Meelis Liis
KEVAD TULEB | On viimane hetk need suvelilleseemned mulda pista!
Kas katta seemned mullaga, millal pikeerida, kas näpistada latv ära?

Paljud tuntud lilled, mis meil rõdukastides ja amplites ilutsevad, vajavad pikka kasvuaega. Selleks tuleb osa seemneid mulda pista juba veebruaris või märtsis. Ülearu keeruline suvelilli seemnest kasvatada pole, aga mõnd olulist seika ei või kahe silma vahele jätta.

Marju Reitsak

Banaanidega on üks igavene teema pidevalt õhus. Mida ometi teha köögilauale seisma jäänutega, mis enam kedagi ligi ei tõmba? Siit leiad ideid, kuidas need mustade plekkidega ülimagusad banaanid ära kasutada, mida keegi enam süüa ei taha. Koogi ja smuuti sees maitsevad need ülihästi!

Toimetas: Mari Skuin

Mulle on alati meeldinud kingitusi teha. Eriti lastele – nii enda kolmele kui ka sõprade omadele. Ma mõtlen kingid hoolega läbi ja armastan seda suurt rõõmutunnet, mis saaja kahest suurest silmast mulle vastu vaatab, kui pakist ilmub lagedale ihaldatud ese.

Elin Järvsaar