Algab Enefit Greeni aktsiate esmane avalik pakkumine
Algab Enefit Greeni aktsiate esmane avalik pakkumine (46)
Investoritele garanteeritud 1000 aktsiat

Eesti Energia taastuvenergia tütarettevõte Enefit Green kuulutas täna välja kuni 14. oktoobrini kestva aktsiate pakkumise. Aktsiate hinnavahemik on 2,45 eurot kuni 3,15 eurot.

Birgit Maranik
Rõngu uus keskkonnasõbralik katlamaja alustas soojatootmist

Tartumaal, Rõngus alustas küttehooaega uus, kaasaegne 1,5 miljonit eurot maksma läinud hakkpuidul töötav katlamaja, mis on varsemast katlamajast oluliselt keskkonnasõbralikum, energia allikaks on taastuvressurss ning tipptasemel tehnoloogia aitab elanikel tänu efektiivsusele küttekuludelt kokku hoid...

Sander Rajamäe
Kas tuleviku piimapakk on pandimärgiga?

Kui Tallinnas käivitatud Euroopa esimene kartongpakendite tagastamise pilootprojekt osutub edukaks, on võimalus, et piimapakk tõesti muutub pandipakendiks.

Joanna Laast
Madis Vasser: tuumaenergia kuulub ajalukku

Möödunud nädalal Riigikogus toimunud majandus- ja keskkonnakomisjoni ühisistungilt tuumaenergeetika teemadel jäi kõlama, et tegemist on perspektiivitu valdkonnaga, mida peaks riiklikult kindlasti rahastama.

Madis Vasser
Eesti tehnoloogiaettevõte kaasas 1,7 miljonit eurot

Targa hoone süsteeme arendav Eesti tehnoloogiaettevõte Bisly kaasas 1,7 miljonit eurot eesmärgiga laieneda jõuliselt välisturgudele. Koos varasemate investeeringutega on Bisly kaasanud kokku enam kui 3,3 miljonit eurot.

Birgit Maranik