Sisuturundus
Sisuturundus
Elektriauto soetamine on kallis, ent hoolduskulud madalad

Elektriauto on mugav, vaikne ja kiirendab hästi, kuid on hinnalt kallivõitu. See-eest on aga edasised kulud võrreldes sisepõlemismootoriga masinatega väikesed, näiteks ei vaja elektriauto iga-aastast õli- ja filtrivahetust. Lähemalt räägib Auto-Bon AC ASi tehniline ekspert Urmo Tootsi.

Sisuturundus
Elektriauto on ka kallima elektri juures soodsaim sõiduvahend

Hirmuäratavalt kõrged elektrihinnad kogu Euroopas võivad tekitada mõtte, et ka elektriauto on muutumas suuremaks luksuseks. Eksperdid kinnitavad, et sisepõlemismootoriga autode kasutamisest on elektriauto kasutamine endiselt ligi kolm korda odavam.

Riho Kangur: ühistranspordi päästaks 1000 sõidujagamisautot

Ei ole mõtet korrata pidevalt mantrat, et Taanis või Beneluxi maades on suurepärane jalgrattakultuur. Meie, tulles vaesest nõukaajast, kus auto oli luksusesemena jõukuse märk, jätkame vana malli: võimalikult suur ja uhke sõiduk on edukuse, tõelise tegija sümbol.

Riho Kangur
Sisuturundus
Sisuturundus
Vabandused saavad otsa: elektriautod vajavad laadimist vaid korra või paar nädalas

Kui varem – eelmise kümnendi alguses – sai ühe elektriauto akutsükliga sõita 100–150 kilomeetrit, siis uuemad autod võimaldavad läbisõitu juba kuni 500 kilomeetrit. Pikemaad vahemaad on muutnud võimalikuks kiire arengu läbi teinud akud, mida peab laadima ainult mõned korrad nädalas ja selleks eraldi...